O Inwestycji

Apartamenty Nowy Świat

Apartamenty Nowy Świat to projekt rodzinny, niemal każde mieszkanie będzie posiadało własny ogródek, a dla wszystkich mieszkańców przewidziany jest wspólny teren do mini rekreacji, z którego korzystać mogą zarówno dorośli, jak i dzieci. Całość ogrodzona, z miejscami parkingowymi wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków.

Lokalizacja

Lokalizacja w Osowej stanowi dla wielu wymarzony adres. Łatwy i szybki dojazd do obwodowej Trójmiasta.

Blisko położone centra handlowe (Selgros, Lidl, CH Osowa), ułatwią zakupy. Dzieci dotrą do szkoły samodzielnie, jest też kilka przedszkoli w pobliżu.

Centrum fitness z basenem, ścieżki rowerowe zapewnią Ci możliwość aktywnego spędzania czasu już za progiem domu, bez konieczności dalszych dojazdów i oczekiwania w korkach.

JAKOŚĆ

Konstrukcja budynków, architektura, nowoczesne wykończenie części wspólnych spełniają wysokie normy budowlane i współczesne rozwiązania rzadko stosowane w budownictwie wielorodzinnym.

KOMFORT

Mieszkania charakteryzują się wysokim poziomem wyciszenia, komfort jakiego nie oferują inni deweloperzy. Aranżacje apartamentów pozwalają swobodnie kształtować przestrzeń mieszkalną, możesz indywidualnie zaprojektować swoje wnętrze.

514 615 400
690 991 300